РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000691515<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Литовченко А. 
Стратегії та інструменти формування інвестиційної привабливості українських чорноземів / А. Литовченко, М. Павлишин, В. Гусар // Техн.-технол. аспекти розвитку та випробування нової техніки і технологій для сіл. госп-ва України : зб. наук. пр.. - 2018. - Вип. 22. - С. 141-149. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Мета роботи - пошук шляхів підвищення продуктивності землеробства і збереження від деградації безпосереднього ресурсу виробництва - сільськогосподарської землі. Вирішення цієї дилеми у промислових масштабах можливе лише за залучення значних інвестиційних ресурсів у сільськогосподарське виробництво. Досягнення високих показників урожайності рослин, зупинка ерозійних процесів грунту та стале підвищення його родючості неможливі без використання сучасної техніки і технологій, високопродуктивних сортів і гібридів, дотримання балансу з унесення засобів захисту і живлення рослин, інтеграції сучасних досягнень біотехнології. Для розв'язання цієї задачі необхідно проаналізувати сучасний стан земель сільськогосподарського призначення, дати комплексну оцінку існуючим агротехнологіям, насамперед - технологіям обробітку грунту, окреслити основні чинники формування родючості грунтів. Безпосередньо родючість грунтів, у значній мірі корелюється станом гумусу, який залежить від процесів грунтоутворення, біологічних, хімічних та фізичних властивостей грунтового середовища, хімічним складом рослинних решток, водним і повітряним режимами, складом грунтових мікроорганізмів, реакцією грунтового розчину, гранулометричним складом грунту тощо.


Індекс рубрикатора НБУВ: П034.17 + У9(4УКР)320-51-56

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70575 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського