РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000693038<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Кравченко В. В. 
Удосконалення консультативно-діагностичної та паліативної допомоги через застосування механізмів державно-приватного партнерства : (огляд) / В. В. Кравченко // Реабілітація та паліатив. медицина. - 2017. - № 1/2. - С. 120-124. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Однією з актуальних проблем вітчизняної системи охорони здоров'я є підвищення доступності та ефективності медичної допомоги, яка надається у комунальних консультативно-діагностичних центрах (КДЦ). Мета роботи - обгрунтувати доцільність оптимізацГї системи комунальних КДЦ на підставі запровадження механізмів державно-приватного партнерства (ДПП). Дослідження виконане із застосуванням методів системного підходу та аналізу. Інформаційною базою для його реалізації стали наукові праці фахівців із організації та управління охороною здоров'я, нормативні документи за проблемою, а також результати власних досліджень. Результати комплексного медико-соціального аналізу стану організації медичної допомоги у діючих комунальних КДЦ, одержані на підставі матеріалів офіційної статистичної звітності, соціологічних опитувань пацієнтів та лікарів КДЦ, оцінок експертів і SWOT-аналізу, засвідчили незадовільне фінансування та матеріально-технічне оснащення КДЦ, невідповідність якості медичної допомоги у КДЦ сучасним потребам населення, неможливість діючої моделі КДЦ забезпечити медичну, соціальну та економічну ефективність, що обумовлює необхідність пошуку шляхів розвитку та удосконалення діяльності КДЦ. Системний аналіз даних вітчизняної та зарубіжної літератури засвідчив, що перспективою розвитку комунальних КДЦ є формування їх нової організаційної моделі із господарським механізмом на принципах ДПП. Для переходу системи на принципи ДПП в Україні є інституційна база, яка представлена двома законами. Показано напрями розвитку ДПП в охороні здоров'я і перспективи та переваги від його впровадження. Визначені зовнішні та внутрішні умови для розвитку ДПП,необхідні практичні заходи для впровадження ДПП у систему консультативно-діагностичної служби. Висновки: перспективою розвитку консультативно-діагностичної допомоги є формування її нової організаційної моделі з господарським механізмом на принципах ДПП.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР)2,1 + Х839(4УКР)204 + Х819(4УКР)14

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101321 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського