РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000693336<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Голотюк В. В. 
Окремі механізми розвитку та оцінка ендогенної інтоксикації при застосуванні комбінованого методу лікування хворих на рак прямої кишки / В. В. Голотюк, Т. І. Терен // Прикарпат. вісн. НТШ. Сер. Пульс. - 2017. - № 8. - С. 63-68. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Мета дослідження - вивчити особливості параметрів ендогенної інтоксикації (ЕІ) у хворих на рак прямої кишки (РПК) під впливом комбінованого лікування. Наведено результати обстеження 48 хворих із діагнозом РПК (T2-4N0-2M0). На першому етапі лікування пацієнти отримували передопераційний курс дистанційної гамма-терапії на ділянку пухлини до сумарної вогнищевої дози 40 Грей. Операцію виконували через 5 - 6 тиж після закінчення неоад'ювантного лікування. Синдром ЕІ (СЕІ) у хворих оцінювали шляхом визначення вмісту речовин низької та середньої молекулярної маси у плазмі крові, еритроцитах і сечі перед опроміненням, на 10 день променевої терапії, за 1 - 2 дні до операції та через 3 дні після хірургічного втручання. За результатами замірів розраховувано коефіцієнти, що характеризують СЕІ. Встановлено, що загальний рівень ЕІ у разі комбінованого лікування РПК складається з інтоксикації, пов'язаної з пухлинним процесом, наслідками дистанційної гамма-терапії та хірургічного втручання. Зроблено висновки, що коефіцієнти СЕІ, які розраховуються за даними накопичення та розподілу речовин низької і середньої молекулярної маси плазми крові, еритроцитів і сечі є інформативними показниками оцінки тяжкості ендотоксикозу та можуть використовуватися для диференційованого вибору методів детоксикації.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.433.34-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73616 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського