РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000694200<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Teremetskyi V. I. 
Analysis of the main provisions of the Law of Ukraine "On public-private partnership" in the context of reformation the economy = Аналіз основних положень Закону України "Про державно-приватне партнерство" у контексті здійснення економічної реформи / V. I. Teremetskyi, O. O. Karmaza, D. D. Zadychaylo, A. A. Telestakova // Фінанс.-кредит. діяльність: проблеми теорії та практики : зб. наук. пр.. - 2018. - Вип. 3. - С. 443-450. - Бібліогр.: 15 назв. - англ.

Досліджено основні положення Закону України "Про державно-приватне партнерство", які сприяють становленню та розвитку в Україні відносин у сфері державно-приватного партнерства (ДПП), соціально-економічних відносин, залученню інвестицій в економіку тощо. Зосереджено увагу на нормах цього Закону, які є дискусійними. Запропоновано нові норми до цього Закону, а також шляхи вдосконалення в Україні відносин у сфері ДПП. Як емпіричні дані використано матеріали реалізації проектів та укладення договорів ДПП, оприлюднені на офіційному веб-сайті Міністерства економічного розвитку та торгівлі в Україні. Акцентовано увагу, що для розвитку економічних відносин і врегулювання відносин у сфері ДПП в Україні було ухвалено Закон України "Про державно-приватне партнерство". Результати дослідження основних положень Закону надали підстави вважати, що державні та приватні партнери поєднують повноваження з реалізації соціально важливих проектів у різних сферах економічної діяльності на всій території країни (на національному рівні) або на деяких територіях України (регіональні або місцевий рівень). Упровадження проектів ДПП відповідає вимогам суспільства, суспільство отримує кращі продукти та послуги, прискорює будівництво та модернізацію інфраструктурних об'єктів, залучення інвестицій в економіку тощо. Зроблено висновок про те, що розвиток ДПП в Україні потребує вдосконалення положень Закону. Вони повинні бути гнучкими та надавати можливість співробітництва у різних форматах "державно-приватний партнер". Корисним доповненням до чинної системи координації та контролю буде створення спеціального органу на зразок того, що функціонує в деяких інших країнах, - Private Finance Initiative.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)204-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73250 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського