РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000694674<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Прядко Н. С. 
Повышение эффективности измельчительных установок на основе акустического мониторинга / Н. С. Прядко, Г. А. Стрельников, Е. В. Терновая, А. М. Шевелева, Л. В. Музыка // Техн. механика. - 2018. - № 3. - С. 69-81. - Библиогр.: 27 назв. - рус.

Висока енергоємність процесу подрібнення сипучих матеріалів пояснює актуальність завдання підвищення ефективності газодинамічних процесів в установках струминного подрібнення. Мета роботи - аналіз результатів досліджень з розробки нових підходів до оптимізації процесу сухого тонкого подрібнення і контролю якості його продуктів. Встановлено закономірності і механізм формування гранулометричного складу продуктів подрібнення для досягнення необхідної дисперсності при мінімальному енергоспоживанні. Виявлено критичний рівень енергоємності тонкого подрібнення. Розроблено науковий підхід до зниження питомих енерговитрат в замкнутих циклах тонкого подрібнення, що базується на балансовій та імітаційній моделях. Створено метод дослідження струминного подрібнення на основі акустичного моніторингу робочих зон млина. Встановлено зв'язки технологічних і акустичних параметрів, визначені закономірності акустичного випромінювання струминної установки. Обгрунтовано застосування акустичного контролю дисперсності сипучих матеріалів різних властивостей. Розроблено експериментальні установки для аналізу гранулометричного складу матеріалів в потоці. Встановлено залежність дисперсії характерних частот від маси частинок і розміру фракції в суміші, яка дозволяє безконтактно визначати та прогнозувати гранулометричний склад матеріалу в газовому потоці. Розроблено методику контролю якості подрібненого продукту, що апробована в промислових умовах. Розроблено кілька напрямків оптимізації процесу подрібнення, метод оцінки і прогнозування енерговитрат. Система візуалізації та ідентифікації режимів струминного подрібнення, розроблена на основі інформаційних технологій і результатів акустичного моніторингу, дозволяє при мінімальній кількості первинних експериментальних даних виконати вибір оптимальних параметрів процесу струминного подрібнення. Необхідно продовжити розробку автоматизованої системи управління струминним подрібненням на основі аналізу акустичних сигналів процесу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л116.13-51

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16745 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського