РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000696201<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Дмитриев В. С. 
Вплив термічної обробки на вольтамперну характеристику та інжекційні властивості гетеропереходу Ag/n-n+GaAs / В. С. Дмитриев // Радіоелектроніка. Інформатика. Управління. - 2018. - № 2. - С. 7-13. - Бібліогр.: 22 назв. - укp.

В наш час дослідження та розробка гетеропереходів проводять у напрямках пошуку нових композицій метал-арсенід галію, розробки технологічних режимів, які змогли б забезпечити відтворюваність параметрів НВЧ приладів з бар'єрами Шотткі. Срібло у порівнянні з золотом має більшу тепло- та електропровідність, відносно невеликий коефіцієнт дифузії в арсенід галію, що дозволяє зменшити товщину перехідного шару. Перехід до металізації на основі срібла повинен підвищити технічні характеристики виробів. Розробка технологічних режимів виготовлення покращених гетеропереходів до GaAs на основі срібла є актуальною з наукової та практичної точок зору. Мета роботи - встановлення впливу термічної обробки на реальні вольтамперні характеристики та величину коефіцієнту інжекції гетеропереходу Ag/n-n+GaAs. Метод виготовлення гетеропереходів - термічне випаровування у вакуумі. Розрахунок параметрів гетеропереходу за методом вольтамперних характеристик. Рекомендований режим хімічної обробки GaAs-підкладки. Досліджено вплив термічної обробки на параметри та характеристики гетеропереходів Ag/n-n+GaAs. Досліджено вплив висоти бар'єру на величину коефіцієнту інжекції. Розглянуто та апробовано різні методи визначення висоти бар'єру Шотткі та фактору неідеальності з вольтамперних характеристик. Висновки: встановлено, що підвищення температури відпалу до 803 К дає найбільше значення висоти бар'єру <$E phi sub b> для гетеропереходу Ag/n-n+GaAs з концентрацією донорів в епітаксійному шарі <$E N sub D ~=~2~cdot~10 sup 16~roman см sup -3>. Встановлено, що найбільш точним методом визначення параметрів гетеропереходу з вольтамперної характеристики є метод direct approximation, який враховує вплив послідовного опору при визначенні фактору неідеальності та висоти бар'єру Шотткі. Розраховані коефіцієнти інжекції <$E gamma> для гетеропереходів з різною висотою бар'єру Шотткі, отриманих при різних температурах відпалу, мають дуже малі значення, тому інжекцією дірок можна знехтувати.


Індекс рубрикатора НБУВ: З852-06

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16683 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського