РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000696538<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Сігайов А. О. 
Технологія блокчейну як нова схема економічної діяльності України та світу / А. О. Сігайов, А. І. Агапова // Формування ринк. відносин в Україні : зб. наук. пр.. - 2018. - № 4. - С. 36-39. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Розглянуто особливості нових систем зберігання даних, а саме блокчейну, наявні переваги та ризики для учасників мережі для створення блоків і ланцюгів даних, проаналізовано принцип роботи блоку. Основна сфера її застосування - економіка, зокрема, криптовалюта, але потенційно технологія корисна для самих різних галузей, і більшість її можливостей тільки починають використовуватися на практиці. Серед іншого, зроблено огляд найсильніших аспектів захисту блоків від хакерських атак або зміни компонентів. Вказані деякі служби, які можуть використовувати принцип блокування та ефективно функціонувати в Україні. Мета роботи - дослідження революційної системи баз даних блокчейну, її переваг, дослідження вже успішних випадків застосування принципу blockchain у різних сферах та пошук можливих сфер, в яких було б ефективно використовувати принцип блокчейну в Україні. Принцип блокчейну дозволить розвиватися не тільки банківській сфері, але і іншим, зокрема, медицині, освіті, бізнесу, захищенності людей від шахрайських схем та маніпуляцій, тому має велике майбутнє, зокрема в Україні. Висновок: підсумувавши вищезазначене та визначивши всі переваги та недоліки, можна зробити висновок, що в цілому, блокчейн є надзвичайно революційним явищем.


Індекс рубрикатора НБУВ: У526.227 + У9(4УКР)262.27

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69574 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського