РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000696920<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Шаров С. В. 
Автоматизований навчальний комплекс з курсу за вибором студента "Інформаційні системи підприємств" / С. В. Шаров, І. К. Філіпов // Фіз.-мат. освіта. - 2018. - № 3. - С. 104-108. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Характерною рисою сучасного техногенного суспільства є активне впровадження процесів інформатизації у різні сфери людської діяльності, у тому числі в освіту. Виявлено, що основними перевагами впровадження інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) в освітній процес є вільний доступ до інформації, різні способи подання навчального матеріалу, автоматизований контроль і самоконтроль, спілкування без меж тощо. Одним із напрямків застосування ІКТ у навчальному процесі вважається розробка та використання електронних засобів навчального призначення, які містять навчальний матеріал із конкретної дисципліни, мультимедіа, забезпечують індивідуальний підхід до навчання. Під автоматизованим навчальним комплексом розуміється потужна комп'ютерна програма, яка містить багато модулів для комплексного вивчення дисципліни. Повідомляється про розробку автоматизованого навчального комплексу з дисципліни за вибором студента "Інформаційні системи підприємств", акцентується увага на його перевагах і можливостях. Програмний засіб можна використовувати під час проведення лекційних і лабораторних занять, самостійної роботи студентів. Його особливість полягає у забезпеченні індивідуальної навчальної траєкторії під час вивчення дисципліни та наявності трьох типів електронних навчальних тренажерів, які надають можливість краще опанувати програмним матеріалом. Зазначається, що індивідуальна на блоки, які можна вивчити незалежно один від одного. До кожного лекційного блоку та власне лекції подаються тестові завдання, які надають змогу оцінити ступінь їх проходження. Для розробки автоматизованого навчального комплексу використано середовище візуальної розробки додатків Visual Studio, мова програмування C<35>, технологія доступу до даних ADO. Для збереження та обробки інформації про навчальну траєкторію студентів, формування вибірки даних для звітів використовувалась база даних Access та мова запитів SQL.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.826

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101424 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського