РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000697109<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Краус Н. М. 
Які зміни несе в собі "Індустрія 4.0" для економіки та виробництва? / Н. М. Краус, К. М. Краус // Формування ринк. відносин в Україні : зб. наук. пр.. - 2018. - № 9. - С. 128-135. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Зроблено спробу представити низку позитивних та негативних змін, які несе у собі "Індустрія 4.0" для економіки й виробництва. Досліджено та узагальнено заходи, врахування яких на практиці, дало б змогу уникнути можливих соціально-економічних, технологічних потрясінь й інституціонального хаосу. Розкрито зміст продуктових та технологічних інновацій (електронний банкінг, автоматичні безлюдні заводи, роботи-фармацевти, "розумний" одяг, 3D-друк трансплантатів), що породжені IV-ю промисловою революцією та визначать становлення "Індустрії 4.0" у світі. Встановлено, що впровадження "Індустрії 4.0" в Україні на початковому етапі має відбуватися одночасно за трьома наступними напрямами: технологічним, виробничим та інституційно-економічним. Аргументовано, що робота в рамках потрійної спіралі "влада-університет-бізнес" через інститут узгодження, компромісу, взаємопідтримки, з часом дадуть позитивний результат, та ніколи не призведуть на практиці до реалізації всім відомої ще з шкільної програми байки Леоніда Глібова "Лебідь, щука і рак". Зроблено висновок про те, що "Індустрії 4.0" притаманні революційні зміни, а найважливішим результатом інноваційності, в сучасних умовах, є автоматизація послуг. Такого роду перетворення характеризується нестійкістю, нестабільністю, "інноваційно-цифровими вибухами", новітніми відкриттями, які діють за новими принципами.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)300-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69574 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського