РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000697851<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Мойсишин В. М. 
Вплив наддолотних бурових амортизаторів різних конструкцій на віброприскорення бурильної колони / В. М. Мойсишин, Б. І. Смага, Р. А. Жовнірук // Прикарпат. вісн. НТШ. Сер. Число. - 2018. - № 1. - С. 170-180. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Встановлено, що дисперсія віброприскорення бурильної колони та середня потужність процесу його зміни мають однаковий фізичний зміст, тобто є прямо пропорційними величинами. За результатами промислових досліджень встановлено, що використання в компонуванні низу бурильної колони наддолотних бурових амортизаторів різних конструкцій зменшує розмах віброприскорення, за яким визначаються максимальні динамічні навантаження на елементи бурильної колони. Одночасно зменшується і середня потужність коливного процесу бурильної колони. Вплив різних конструкцій амортизаторів на ці величини залежить від коефіцієнта поглинання пружного елемента амортизатора, який визначається відношенням площі петлі гістерезису до площі під віткою навантаження. Встановлено, що ефективність віброзахисту (зменшення амплітуди віброприскорення бурильної колони) зростає зі збільшенням цього коефіцієнта.


Індекс рубрикатора НБУВ: И131-5-04

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73616 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського