РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000698209<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Галій П. В. 
Елементно-фазові та структурні дослідження полікристалічних поверхонь сполук системи beta-Ga2O3 - SnO2 / П. В. Галій, В. І. Васильців, А. П. Лучечко, П. Мазур, Т. М. Ненчук, О. В. Цвєткова, І. Р. Яровець // Журн. нано- та електрон. фізики. - 2018. - 10, № 5. - С. 05039-1-05039-8. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

За допомогою методу високотемпературного твердофазного синтезу одержано полікристалічні напівпровідникові матеріали (ПНМ) системи <$E2 beta - roman {Ga sub 2 O sub 3 ~-~SnO} sub 2>. Експерименти показали, що ефективність синтезу у системі <$E2 beta - roman {Ga sub 2 O sub 3 ~-~SnO} sub 2> залежить від способу одержання вихідних сполук. Дослідження поверхонь одержаних ПНМ на предмет можливого їх використання у електронних пристроях, що працюють на ефекті поля та на бар'єрах Шоткі, для яких міжфазові межі метал/напівпровідник, метал/діелектрик/напівпровідник та їх характеристики відіграють вирішальну роль. Зокрема, особливо, елементно-фазовий склад та шорсткість поверхонь ПНМ, які досліджувались адекватним набором експериментальних методів і дифракції повільних електронів (ДПЕ), X-променевої фотоелектронної спектроскопії (ХФЕС) та атомно-силової мікроскопії (ACM). Результати дослідження поверхонь ПНМ системи <$E2 beta - roman {Ga sub 2 O sub 3 ~-~SnO} sub 2> порівняно з результатами для поверхонь сколювання монокристалічних <$Ebeta - roman {Ga sub 2 O sub 3> і вказують на те, що поверхня ПМН є цілком придатною для виготовлення напівпровідникових, керованих електричним полем, пристроїв метал/напівпровідник, метал/діелектрик/напівпровідник з металевим керуючим електродом, за умови вибору відносно гладких ділянок на поверхні ПНМ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г523.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100357 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського