РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000698539<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Репушевська Ю. О. 
Пріоритети вибору немонетарного або монетарного підходів до розробки реструктуризаційних стратегій промислових підприємств / Ю. О. Репушевська // Бізнес Інформ. - 2018. - № 11. - С. 279-285. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Розглянуто завдання стосовно визначення та запровадження антикризових перетворень діяльності промислових підприємств з метою їх реструктуризації з позицій відновлення та збереження капіталоутворювальної функції. Однією з найбільш вагомих перешкод, яка сповільнює чи зводить нанівець ефективність переважної більшості реструктуризаційних стратегій вітчизняних підприємств, є не зовсім коректне трактування та практичне використання терміна "ринкова вартість майна та майнових прав". Тому в роботі надано авторське визначення цієї категорії. Огляд літературних джерел та авторські розробки дозволили дійти висновку, що залежно від цілей та інтересів, які спонукають власника або інвестора проводити реструктуризацію, можна виділити два підходи: монетарний та немонетарний. Неефективний власник обирає монетарний підхід до проведення реструктуризаційних стратегій та ухвалює управлінські рішення щодо майна та майнових прав, грунтуючись саме на ринковій вартості об'єктів оцінки. Ефективний власник вважає за доцільне отримати значно більшу додану вартість від діяльності підприємства. Тому він обирає немонетарний підхід, що передбачає істотні капітальні вкладення в модернізацію діяльності підприємства як цілісного майнового комплексу.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-961-31

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського