РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000698815<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Кушнір В. А. 
Математичне моделювання при конструюванні рівнянь, що містять невідому під знаком модуля з використанням Maple-технології / В. А. Кушнір // Інформ. технології в освіті : зб. наук. пр.. - 2017. - Вип. 1. - С. 41-61. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

На основі математичного моделювання створюється технологія конструювання рівнянь і нерівностей, що містять невідому під знаком модуля. Розглянуто такі основні етапи задачі конструювання рівнянь, що містять невідому під знаком модуля: Постановка задачі (визначення виду математичного об'єкту та його властивостей, наприклад, визначення виду і властивостей рівняння; створення чи відшукання наукового підходу щодо створення математичної моделі, наприклад, у вигляді ідеї; створення математичної моделі, її дослідження й корегування; створення чи відшукання наукового підходу щодо розв'язування математичної моделі і створення на основі наукового підходу способу розв'язування математичної моделі; створення на основі способу алгоритму розв'язування математичної моделі; створення відповідно алгоритму програми на певній алгоритмічній мові реалізації алгоритму (у нас Maple]); налагодження програми і виконання програми; аналіз отриманих результатів і їх трансляція на умову задачі. Зауважено, що на кожному етапі можливі ситуації необхідного корегування, тоді потрібно повертатися до попередніх етапів і вносити в них корективи. Досліджено різні випадки таких рівнянь з огляду на кількість розв'язків: рівняння має три розв'язки, два, один, жодного, безліч. Побудовано відповідні математичні моделі, котрі потім досліджуються і розв'язуються. При розв'язуванні математичних моделей у вигляді систем рівнянь і нерівностей громіздкі перетворення й обчислення виконуються в Maple-технології, що значно покращило якість таких перетворень, зберегло значний час та дозволило виконувати комп'ютерні експеримент без значних зусиль. Створений алгоритм і програма за отриманим способом конструювання отримувати достатню кількість однотипних варіантів завдань з відповідями для створення тестів чи індивідуальних завдань.


Індекс рубрикатора НБУВ: В151.5р21

Шифр НБУВ: Ж73466 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського