РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000699051<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Kudrya V. Yu. 
Spectral properties of single-stranded viral DNA fragment = Спектральні властивості одноланцюгових фрагментів вірусної ДНК / V. Yu. Kudrya, V. M. Yashchuk, A. P. Naumenko, Y. Mely, T. V. Udod, Yu. S. Kreminska // Укр. фіз. журн.. - 2018. - 63, № 10. - С. 912-915. - Бібліогр.: 7 назв. - англ.

Наведено результати досліджень оптичного поглинання (за 300 К), флюоресценції та фосфоресценції (за 78 К) олігонуклеотидів (-)PBS та (+)PBS. (-)PBS являє собою ДНК-форму зв'язувальної ділянки мінус-праймеру (5'GTCCCTGTTCGGGCGCCA3') геному вірусу імунодефіциту людини першого типу (ВІЛ-1); (+)PBS <3'CAGGGACAAGCCCGCGGT5') є його комплементарною послідовністю. Показано, що спектри оптичного поглинання (-)PBS та (+)PBS не збігаються з відповідними еквімолярними сумами спектрів нуклеотидів, що входять до їх складу. Різниця між спектрами олігонуклеотидів та відповідними еквімолярними сумами на довжині хвилі 295 нм пов'язана з існуванням деякого стабільного комплексу між базами (можливо, G-комплексу). Спектри флюоресценції (-)PBS та (+)PBS є близькими один до одного та до спектра флюоресценцїї олігонуклеотиду, дослідженого авторами раніше. Смуги спектрів (-)PBS та (+)PBS пов'язані, можливо, з флюоресценцією комплексів, що проявляються у поглинанні. Спектри фосфоресценції (-)PBS та (+) PBS є близькими один до одного та до спектра dAMP (в діапазоні довжин хвиль 370 - 470 нм). Різницеві спектри фосфоресценції між спектром (-)PBS (а також (+)PBS) та спектром dAMP (в околі 530 нм) асоціюється з невідомим центром (можливо, G-комплексом). Таким чином, основними центрами захоплення триплетних збуджень у (-)PBS та (+)PBS є аденінові бази та центри невідомої природи.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е30*440.11

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26988 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського