РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000699740<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Sapaty P. S. 
Holistic spatial management of international security = Цілісне просторове управління міжнародною безпекою / P. S. Sapaty // Мат. машини і системи. - 2018. - № 4. - С. 11-25. - Бібліогр.: 46 назв. - англ.

Мета роботи - подати новий високорівневий підхід до розподіленої обробки й керування, який надає змогу знаходити у реальному часі рішення для нерегулярних та кризових ситуацій, що можуть виникати у будь-який час та у різних точках світу. Запропоновані модель і технологія базуються на покритті розподілених динамічних систем за допомогою самонавігаційних просторових шаблонів, здатних до самостійного розмноження і самомодифікації, які задаються спеціальною рекурсивною мовою високого рівня. Виявлено, що описаний підхід, макетований і випробуваний у різних країнах у численному цивільному і військовому застосуванні, може також бути ефективним для розв'язання проблем міжнародної та глобальної безпеки, які охоплюють великі території. Грунтуючись на вільному переміщенні та розповсюдженні коду рекурсивних сценаріїв у розподіленому просторі з імплантованими та взаємодіючими інтерпретаторами базової мови (які можуть нараховувати до мільйонів та мільярдів вузлів і працювати спільно без будь-яких центральних ресурсів), цей підхід не має потенційних обмежень для розв'язання як локальних, так і глобальних системних проблем. Основи технології можуть бути реалізовані за короткий проміжок часу невеликою групою системних програмістів навіть у традиційному університетському середовищі, що вже відбувалось для її попередніх версій у різних країнах. Цей підхід також має соціальну цінність, що призвело до створення нової книги по цілісному просторовому управлінню великими соціальними системами, яка цитується у даній роботі. На сьогоднішній момент технологія розглядається як унікальна, особливо із врахуванням її холістських та гештальт-інспірованих рішень, які надають змогу охоплювати й опрацьовувати просторові середовища набагато швидше, компактніше і простіше, ніж в інших моделях і мовах, оскільки більшість традиційних та трудомістких системних рутин стають притаманними внутрішній автоматичній інтелектуальній та мережевій інтерпретації мови високого рівня.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х91

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23045 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського