РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000699890<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Romanuke V. V. 
Acyclic-and-asymmetric payoff triplet refinement of pure strategy efficient Nash equilibria in trimatrix games by maximinimin and superoptimality = Удосконалення ефективних рівноваг Неша в чистих стратегіях з ациклічно-асиметричними виграшами у триматричних іграх за максимініміном та надоптимальністю / V. V. Romanuke // Наук. вісті НТУУ "КПІ". - 2018. - № 4. - С. 38-53. - Бібліогр.: 35 назв. - англ.

Мета роботи - розвинути підхід для біматричних ігор, поширивши його на триматричні ігри для якомога кращого удосконалення ефективних рівноваг Неша. Запропоновано удосконалення ефективних рівноваг Неша для триматричних ігор, яке засноване на поширенні підходу до такого вдосконалення для біматричних ігор із використанням максимініміну і надоптимальності. Розглянуто тільки ігри з ациклічно-асиметричними трійками платежів. Серії імітацій триматричних ігор дають змогу зробити висновок про те, що в той час як удосконалення потрібне в приблизно між 33 і 65 % триматричних ігор, де гравці мають від 4 до 12 чистих стратегій (цей показник збільшується в міру збільшення розміру гри), воно повністю виконується у вигляді єдиної метарівноваги у приблизно між 46 і 52 % цих випадків (цей показник зменшується зі збільшенням розміру гри), з використанням тільки максимініміну, без правила надоптимальності. Використовуючи максимін, поширений до принципу максимініміну, і надоптимальність, що використовує тепер подвійне підсумовування, основну роботу з удосконалення виконує принцип максимініміну. Висновки: алгоритм удосконалення за розробленим підходом у триматричних іграх дуже простий. Він складається з чотирьох узагальнених елементів. Хоча повний провал удосконалення не виключається, сукупна ефективність усунення невизначеності рівноваг за принципом максимініміну і правилом надоптимальності є задовільною.


Індекс рубрикатора НБУВ: В173.13

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16492 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського