РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000699966<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Корендій В. М. 
Вібраційні транспортно-маніпулюючі конвеєри для пакувального обладнання / В. М. Корендій, О. В. Гаврильченко, В. С. Шенбор // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2018. - № 891. - С. 35-41. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Обгрунтовано переваги вібраційних конвеєрів з електромагнітними приводами коливань та еліптичними вібраціями. Переваги таких конвеєрів - відсутність пар тертя, мала споживана потужність, реверсивне та складне вібротранспортування. Проаналізовано можливості застосування вібраційних транспортних і транспортно-маніпулювальних конвеєрів для пакувального обладнання, наприклад, формування груп виробів, касетування виробів, маніпулювання виробами на площині тощо. На базі структурних і принципових схем вібраційних одно- і багатокоординатних конвеєрів із незалежним збудженням коливань створено вібраційний транспортно-маніпулювальний модульний конвеєр, сконструйований за тримасовою коливальною схемою з застосуванням граткових і плоских пружин, що забезпечують горизонтальні коливання транспортувальної площини у будь-якому напрямі. Описано конструкцію транспортно-маніпулювального модуля, принцип його роботи та надано рекомендації щодо вибору робочої частоти пристрою. Розроблено методику розрахунку пружної системи модуля на жорсткість. Рекомендовано співвідношення коливальних мас для створення оптимальних моделей відповідного обладнання. Описано транспортно-технологічні можливості розробленого модуля, а саме одно-, дво- та багатокоординатне транспортування деталей, обертання деталей на площині, складне транспортування виробів за будь-якими координатами площини з обертанням у будь-якій зоні площини. Запропоновано вібраційну систему щільного та нещільного укладання керамічних виробів після мокрого пресування на рухому стрічку конвеєра з використанням одно- і двокоординатних конвеєрів з еліптичними коливаннями. Обгрунтовано технологічні можливості укладання виробів і надано залежності для забезпечення щільного та нещільного укладання виробів. Розглянуто можливості застосування вібраційних маніпулювальних систем укладання виробів для різних галузей промисловості та обгрунтовано напрями подальших досліджень за цією тематикою.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж679-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського