РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000701085<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Sarga P. 
Design and implementation of smart home model = Проектування та впровадження моделі розумного будинку / P. Sarga, Ja. Cocul'a // Техн. науки та технології. - 2018. - № 3. - С. 161-166. - Бібліогр.: 10 назв. - англ.

Впровадження систем розумного будинку відбувається повільніше, ніж очікувалося. Однією з найбільших перешкод для масового поширення розумних будинків є висока ціна на пристосування, які доступні на ринку. Будинкова автоматика недостатньо поширена серед людей не тільки через високу ціною, але й тому, що наявні системи не відповідають уявленням користувачів про те, як вони мають працювати, а також через побоювання користувачів стосовно ризиків безпеки. З цих причин під час розробки нової системи розумного будинку рекомендовано виконати початкове тестування на моделі. Мета розробки - спроектувати модель оригінальної недорогої системи розумного будинку, яка надасть змогу проводити тестування, налаштування й удосконалення системи будинкової автоматики до її введення в експлуатацію. Така модель може також використовуватися у процесі навчання, таким чином студенти зможуть тестувати пропоновані системи розумного будинку на моделі. Під час розробки моделі та підготовці даної роботи автори враховували як поточні джерела і публікації та документи, що стосуються сучасного стану систем інтелектуальних будинків, так і наявні рішення для розумного будинку, які широко доступні на ринку. Впровадження запропонованої моделі в реальну експлуатацію не було реалізовано у процесі дослідження для цієї публікації. Мета дослідження - моделювання недорогої, надійної системи розумного будинку. Для ефективного дослідження й вирішення задачі системи розумного будинку важливо створити адекватну модель, яка копіює справжній розумний будинок. Для рішення даної задачі було використано крихітний і доступний комп'ютер Raspberry Pi3, який був підключений через GPIO до зовнішніх датчиків для освітлення, температури і т. ін. Роботу було виконано мовою програмування Python, а для створення призначеного для користувача інтерфейсу використовувалася платформа Cayenne для Android і керованих смартфонів. Запропоноване рішення реалізовано на мікрокомп'ютері Raspberry Pi, який був пов'язаний із зовнішнім обладнанням. Наведені результати також включали створення фізичної моделі системи розумного будинку. Розроблена модель може задовольняти вимогам економії, комфорту й безпеки кожного домашнього господарства. Стабільність і функціональність системи, розробленої для цієї моделі, були підтверджені під час довгострокового тестування. Ніяких помилок у стабільності не виявлено.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н7-02 + З81,5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101341 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського