РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000701087<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Rakay R. 
Possibilites of communication enhancement for experimental production system = Можливості поліпшення комунікації для експериментальної виробничої системи / R. Rakay, M. Visnovsky, A. Galajdova, D. Simsik // Техн. науки та технології. - 2018. - № 3. - С. 173-179. - Бібліогр.: 10 назв. - англ.

Сучасні тенденції у промисловій комунікації орієнтовані на впровадження нових комунікаційних протоколів, бездротовій передачі даних за знижених витрат. Комунікаційна частина будь-якої системи автоматики має вирішальне значення і надійність цих систем дуже важлива. Під час проектування систем автоматики і вирішення завдань підключення різних пристроїв розробникам доводиться вирішувати різні аспекти, такі як адресація, швидкість передачі даних, безпеку даних і т. ін. Сучасні протоколи зв'язку на основі Ethernet і технології передачі даних забезпечують значне зниження витрат і скорочення робочих місць. Для підготовки даної роботи було проаналізовано різні загальнодоступні таблиці даних і експериментальні рішення, а також висновки попередніх експериментів авторів було використано для формування уявлення про тему дослідження. Оскільки існує безліч різних комунікаційних рішень, дротових і бездротових, і кожен виробник промислових пристроїв забезпечує своє власне краще рішення для зв'язку. Дана робота є недостатньою для їх повного опису. Проаналізовано різні технології зв'язку та комунікації для майбутньої реалізації в існуючій експериментальній виробничій системі на факультеті автоматизації, управління і людино-машинних взаємодій. Щоб інтегрувати існуючу модель системи промислового виробництва в концепцію Industry 4.0, необхідно впровадити новітні комунікаційні технології. Використання протоколу зв'язку на основі Ethernet, такого як Profinet з комбінацією IO-Link, забезпечує хорошу основу для розв'язання цієї проблеми. У запропонованій роботі висвітлено можливості розширення інтерфейсу зв'язку для експериментальної системи FMS-500. Нині ця система заснована на програмованих контролерах S7-300 і комунікаційному інтерфейсі PROFIBUS. Планова перебудова системи збирання передбачає обмін програмованими контролерами, розширення комунікаційних протоколів та інтеграцію нових функцій.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж606.15 + З88

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101341 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського