Симчич Х. 25 років на варті медичної освіти та здоров'я Прикарпаття / Х. Симчич // Сімейна медицина. - 2018. - № 6. - С. 13-17. - укp.У 1993 р. в Івано-Франківському медичному інституті відбулося відкриття нового факультету інтернатури, а 15 березня 2003 р. (наказ ІФДМІ № 22/47д від 15.03.1993 р.) - створення кафедри терапії факультету інтернатури. Ректор Івано-Франківського медичного інституту академік Академії наук України, фундатор Прикарпатської школи терапевтів Євген Михайлович Нейко штурвал керівництва кафедрою та заразом і формування післядипломної освіти на Прикарпатті доручив заслуженому лікареві України, д-ру мед. наук, професору Глушку Любомиру Володимировичу. Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР) р31
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж22874 Пошук видання у каталогах НБУВ Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|