РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000701551<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Samarina V. 
Development of grammatical activities in a digital learning environment = Розвиток граматичної діяльності в цифровому середовищі навчання / V. Samarina, O. Shamrai // Вестн. ХНАДУ : сб. науч. тр.. - 2018. - Вып. 83. - С. 54-58. - Бібліогр.: 8 назв. - англ.

Спрямовано на висвітлено корисності граматичних пояснень, пов'язаних із прототипами реальних постановок висловлювань. У світлі результатів психолінгвістики та когнітивної психології, що стосуються моделей навчання та усних виробничих процесів, ця стаття має дві цілі. Перш ніж досліджувати потенційний розвиток граматичної діяльності в середовищі цифрового навчання, у першій частині вивчено, як можно збагнути граматичні пояснення, спрямовані на інтеграцію поточних результатів з аналізу дискурсу та текстової лінгвістики. Ця перша частина спрямована на висвітлення корисності граматичних пояснень, коли це пов'язано з прототипами реальних постановок висловлювань. У той же час текстові функції пов'язані граматичними маркерами для завершення аналізу текстової структури. У другій частині статті досліджено можливості створення дидактичної діяльності з ресурсами ІКТ, які можуть допомогти учням усвідомити граматичні процедури для відповідного виробництва та прийому дискурсів у реальних ситуаціях. Ситуативні прототипи, в тісному зв'язку з граматичними інструментами, що складають їх ознаки або підказки, відіграють важливу роль у відновленні знань у відповідний час для повторного використання. Мета роботи - запропонувати "інструменти", які сприяють укладанню текстів, які закріплені за автентичними вербальними взаємодіями. Граматика, що є результатом цього підходу, спрямована на відображення реальності когнітивного та соціального функціонування мови і не входить у теоретичну лінгвістичну структуру, визначену апріорі. Отже, це не питання одержання або адаптації певної мовної моделі. Інформаційно-комунікаційні технології розширюють спектр педагогічної діяльності та сприяють розвитку більш складних методів навчання, з метою розширення можливостей учнів, що сприяє їх навчанню, а також із метою розвитку соціально-емоційних аспектів навчання. Наявність корпусу текстів на віртуальному робочому столі надає змогу значно збільшити кількість текстів, доступних учням, що обов'язково обмежується при маніпулюванні паперовими документами. Роль куратора, очевидно, полягає в тому, щоб забезпечити відповідний корпус для цілеспрямованих досліджень, ініціювати використання інструментів та програмного забезпечення, що вже використовувались, а також допомогти учням сформулювати, які типи контекстів можуть бути цікавими для корекції, на основі синтезу раніше сформованих правил та формулювання труднощів, пов'язаних із їх застосуванням, які вони могли зустріти особисто. Різні типи програмного забезпечення або систем можуть бути використані для підтримки діяльності: підкастінг, патчі, платформи дистанційного навчання, форуми для полегшення вивчення корпусу текстів. У той же час науково-дослідна діяльність також може бути оснащена інструментами, які полегшують її.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш12-912.32

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69103 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського