РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000702110<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Алєксєєва Г. М. 
Досвід використання засобів електронного навчання у інклюзивному освітньому ВНЗ / Г. М. Алєксєєва, О. В. Антоненко, К. О. Жадан, М. В. Лифенко // Фіз.-мат. освіта. - 2018. - № 4. - С. 17-24. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.

Розглянуто питання, пов'язані з електронним навчанням у закладах вищої освіти. За сучасних умов інформаційно-комунікаційні технології істотно змінили ринкову конкуренцію IT-фахівців, наділивши учасників ринку абсолютно новими інструментами та каналами впливу на свідомість масової аудиторії у сфері освітніх послуг. Наведено аналіз теоретичних досліджень і програмних розробок у галузі електронного навчання, який доводить стійкі тенденції ефективності впровадження електронного навчання протягом життя, що вимагає системної трансформації організаційних і педагогічних основ навчання. Наведено результати дослідження проблеми інклюзії в вищій освіті на прикладі навчання студентів із вадами зору Бердянського державного педагогічного університету засобами електронного навчання. Описано приклади розробок (освітнє Інтернет-середовище для людей із вадами зору, і для людей, які зовсім втратили зір із професійного навчання комп'ютерним технологіям, де теми мають аудіо та відео супровід, додається методичний матеріал, який частково надає DAISY-формат). Виділено ключові напрямки електронного навчання в сфері освіти, що в сукупності слугують наочною ілюстрацією трансформації навчання, з одного боку, і доступності технологічних інновацій як основи експериментальних досліджень з іншого. Наведено основні фактори успішного впровадження e-освіти в закладах вищої освіти, зокрема за умов інклюзії. Виявлено, що за останні роки комп'ютеризація вишів значно вплинула на швидкість, доступність та інші показники навчання, а також на зацікавленість студентів в освітньому процесі. Визначено тенденції розвитку досліджень в області електронного навчання за умов інклюзії та підкреслено необхідність розкриття досвіду вищих навчальних закладів щодо впровадження комп'ютерних технологій і спеціальних дидактичних методик у процес навчання студентів із особливими потребами.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч481.253 + Ч430.94 + Ч433.94

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101424 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського