РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000703054<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Демиденко М. І. 
Мобільний навчальний комплекс / М. І. Демиденко // Системи упр., навігації та зв'язку. - 2019. - Вип. 1. - С. 112-115. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Забезпечення якісного проведення всіх видів навчальних занять для студентів інженерних спеціальностей (особливо ІТ) вимагає серйозних капіталовкладень (проектор, мережа, комп'ютерна техніка, і т.п.). Крім тогочастина студентів може використовувати гаджети під час занять не за призначенням. Отже, актуальним є завдання залучення обчислювальних потужностей мобільних пристроїв у навчальному процесі. Мета роботи - реалізувати мобільний навчальний комплекс з використання пристроїв слухачів, розробити методику його використання. Підібрано ефективне комунікаційне обладнання, серверне та клієнтське програмне забезпечення. Сформульвано вимоги та розробити відсутнє програмне забезпечення. Розробити методику використання технології для різних типів навчальних занять. Провести апробацію, з метою визначення оптимальної конфігурації обладнання та максимальної кількості слухачів, задіяних в мобільному навчальному комплексі. Для реалізації концепції мобільного навчального комплексу необхідно: створити автономну локальну мережу. Знайти або реалізувати програмні засоби візуалізації навчального контенту. Знайти або реалізувати засоби для проведення практичних і лабораторних занять. Знайти або реалізувати засоби для контролю знань. Усі зазначені засоби повинні бути незалежними від електричної мережі. Висновки: в роботі запропонована технологія та методика використання мобільних пристроїв в навчальному процесі. Обгрунтований вибір обладнання, протоколів, програмного забезпечення. Визначено оптимальні технічні характеристики серверних та клієнтських пристроїв для різних типів навчальних занять. Спроектовано та розроблено програмне забезпечення для тестового контролю знань для ОС Android. Проведено апробацію на прикладі дисциплін спеціальності "Комп'ютерні науки" пов'язаних з програмуванням. За результатами пробації визначено оптимальну кількість слухачів мобільного навчального комплексу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж.р(4УКР)3-366

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73223 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського