РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000703234<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Студінський В. А. 
Сучасні тренди високошвидкісних перевезень у контексті політики європейської інтеграції України: визначення проблеми / В. А. Студінський, І. С. Довгопол // Екон. вісн. ун-ту/Переяслав-Хмельниц. держ. пед. ун-т ім. Г. Сковороди. - 2019. - Вип. 40. - С. 129-133. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Розкрито проблемні питання розвитку транспортних комунікаційних зв'язків у системі європейської інтеграційної політики України. За сучасних умов розвитку інтеграції постійно зростає роль транспорту не лише як засобу пересування, але й як необхідної умови розвитку соціальних, зокрема, економічних, відносин. Україна перебуває в системі транспортних мереж, що з'єднують Західну, Центральну Європу з її східною частиною, а також є історично важливою в сполученні балтійського та чорноморського басейнів. За розгляду України в системі політики європейської інтеграції зазначено, що саме транспортна сфера є одним з важливих напрямів розвитку. Вітчизняні експерти вважають, що саме транспортна сфера відіграє значну роль в економіці країни, опосередковуючи процес обміну товарами як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках. Сучасні тенденції розвитку транспортних засобів, транспортних технологій, транспортного менеджменту надають змогу значно розширити географію перевезень, збільшити обсяг транспортних послуг і впровадити інноваційний підхід до розвитку власної транспортної інфраструктури. Інноваційні технології в галузі транспорту сприяють радикальним змінам не тільки в поглядах на тенденції розвитку передових технологій, але й в реальному створенні нових транспортних засобів, або у втіленні стародавніх мрій людства щодо руху наземними засобами на великі відстані на високих швидкостях. Однією з таких тенденцій є Гіперлуп (Hyperloop) - проект різновиду вакуумного потягу, який був запропонований американськими інженерами на початку 21-го ст. Проект вже одержав визнання у багатьох країнах світу: США, Китай, Індія, ОАЕ, Франція, Німеччина, Південна Корея, Україна та інших. Зазначено, що такий проект здається утопічним, однак його впровадження стимулюватиме нові підходи в системі транспорту та зв'язків між різними регіонами і містами європейського континенту зокрема. Це також сприятиме подальшому поглибленню інтеграційних зв'язків у Європі та світі за допомогою транспортного сполучення.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)370-81

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73720 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського