РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000703474<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Nikolsky V. 
Research into the impact of structural features of combustion chamber in energy-technological units on their operational efficiency / V. Nikolsky, O. Oliynyk, V. Ved, A. Pugach, R. Turluev, O. Alieksandrov, V. Kosarev // Вост.-Европ. журн. передовых технологий. - 2018. - № 5/8. - С. 58-64. - Бібліогр.: 19 назв. - англ.

Виконано експериментальні дослідження впливу ступеня розвитку кладки (геометрії) та аеродинаміки топкових камер (схеми евакуації продуктів згоряння) на енерготехнологічні показники процесів у системі газ - тверде тіло (в топкових камерах). На промисловому великомасштабному вогневому стенді проведено експериментальні дослідження впливу геометрії та аеродинаміки топкової камери на енерготехнологічні показники в системі газ - тверде тіло. Показано, що зменшення висоти робочого простору камери згоряння, обладнаної плоскополум'яних пальниками, впливає на паливовикористання за рахунок інтенсифікації теплообміну, в тому числі прямій конвекції. Залежність обумовлена зменшення втрат тепла з вихідними газами, а також за рахунок зменшення втрат теплоти через кладку. Встановлено, що за висоти робочого простору 800 - 1000 мм камери згоряння з плоскополум'яними пальниками відбувається скорочення витрат палива на 20 - 30 %. Розроблено конструкцію топкового простору печі безперервного режиму роботи. Відмінною особливістю печі розробленої конструкції є ліквідація дискретності і реалізація стабільного безперервного режиму роботи теплоагрегату. На бічних поверхнях вагонеток і печі виконано по всій довжині канали, що надає можливість реалізувати безперервний відбір продуктів згоряння з пічного простору через каналізований під вагонеток. За будь-якої швидкості переміщення вагонеток забезпечується додаткове аеродинамічний ущільнення робочого простору печі. Енерготехнологічна ефективність за сводового опалення паливних агрегатів з плоскополум'яними пальниками та евакуацією продуктів згоряння під заготівлею вище в середньому в 1,3 разу, ніж за бічного димовидалення в діючих печах. Розроблено конструкцію і запущено в експлуатацію тунельну піч для хіміко-термічної обробки металевих і неметалевих матеріалів і виробів у разі їх нагрівання за заданим графіком.


Індекс рубрикатора НБУВ: К651.01-512 + З361-042

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24320 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського