РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000703775<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Halil Arik 
Effects of nitridation time and precursor particle size on yield of beta-sialon synthesized from calcined kaolinite = Вплив часу азотування та розміру частинок прекурсора на вихід beta-sialon, синтезованого з кальцинованого каолініту / Halil Arik, Cengiz Bagci // Порошкова металургія. - 2018. - № 9/10. - С. 76-83. - Бібліогр.: 30 назв. - англ.

Карботермічне відновлення та одночасне азотування (КВОА) природних алюмосилікатів за методом одержання фаз системи Si - Al - O - N. Фази SiAlON застосовуються у високотехнологічній кераміці, для зношених деталей, різальних інструментів і вогнетривких матеріалів цільового призначення. У даному дослідженні вивчено карботермічне відновлення і реакції азотування каолініту, видобутого в районі Баликесір-Дювертепе (Туреччина). Середній розмір частинок каолініту для процесу КВОА становив 6,4; 4,67 і 2,29 мкм. Реакції змішування каолініту і вуглецевої сажі проводили за <$E1400~symbol Р roman C> протягом 2, 4 і 8 год. КВОА проводили у печі з контрольованим середовищем у потоці азоту 4 см<^>3/хв. Фазові перетворення, морфологію та хімічний склад усіх продуктів досліджено з застосуванням методіув рентгенівської дифракції та сканувальної електронної мікроскопії. Результати показали, що більшість фазових перетворень у SiAlON відбувалося за <$E1400~symbol Р roman C> протягом 8 год. У разі зменшення середнього розміру частинок вихідного матеріалу перетворення каолініту на SiAlON збільшувалося.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л41-124

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28502 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського