РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000703802<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Peter S. 
Distribution and diversity of gelatinous zooplankton in the South Eastern Arabian Sea, Kanyakumari to off Kollam = Поширення і різноманітність драглистого зоопланктону в Південно-Східному Аравійському морі, Каньякумарі біля Колама / S. Peter, B. Manojkumar, D. Pillai, A. Velusamy, B. Kamarudeen, P. Sreeparvathy, F. Agnes // Vestnik zoologii. - 2018. - 52, № 5. - С. 379-388. - Бібліогр.: 387 назв. - англ.

Вивчено розподіл і різноманітність драглистого зоопланктону в південно-східній частині Аравійського моря в районі Каньякумарі біля Колама. В цілому зареєстровано 19 видів, що належать до 8 груп, таких як щетинкощелепні, сифонофори, гідроїдні і сцифоїдні з типу кнідарій, реброплави, апендікулярії, доліоліди і сальпи. Щетинкощелепні не тільки переважали кількісно, а й були найчисленнішою групою. Sagitta enflata виявився найпоширенішим видом щетинкощелепних з більшості вивчених станцій. Сифонофори були другою за чисельністю групою. Показники індексу видового різноманіття Шаннон - Вівер (H'), індексу різноманітності видів Маргалефа (D) і вирівняності видів за чисельністю - індексу Пілоу (J') драглистого зоопланктону були вище, ніж у шельфовій частині біля Колама (станція 10) і мінімальні у прибережній зоні, на захід від мису Каніякумарі (станція 1). Було виявлено, що різноманітність драглистого зоопланктону позитивно корелює з температурою атмосфери, температурою поверхні моря і pH. Необхідно проводити безперервне сезонне дослідження, щоб зрозуміти вплив фізичних і хімічних факторів на розподіл і різноманітність студенистого зоопланктону уздовж цього регіону.


Індекс рубрикатора НБУВ: ЕО*820*801.631.3:Е6

Шифр НБУВ: Ж27025 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського