РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000704279<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Фомін О. О. 
Виправданість очікування інволюції у програмі лікування гемангіом у дітей / О. О. Фомін, Д. В. Конопліцький, О. О. Калінчук // Хірургія дит. віку. - 2017. - № 3. - С. 114-119. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Гемангіоми (ГА) - пухлиноподібні судинно-похідні зміни, які трапляються у дітей, починаючи з раннього віку. Можуть виявлятись як незначні косметичні дефекти, що підлягають спонтанній інволюції, або спричиняти функціональні розлади чи безпосередньо загрожувати життю. Мета роботи - покращання результатів та ефективності лікування дітей з ГА зовнішньої локалізації шляхом застосування методу класифікаційного алгоритму. У Подільському регіоні України було проведено клініко-ретроспективне дослідження дітей з ГА зовнішньої локалізації за останні 15 років. Дослідження включало: аналіз історій хвороб і амбулаторних карток дітей, які знаходились на стаціонарному або амбулаторному лікуванні в період з 2002 по 2017 рр. На основі узагальнення результатів лікування розроблено критерії вибору тактики лікування ГА залежно від фази її розвитку, характеру росту, поширеності. Запропоновано програму, яка надасть змогу, з одного боку, індивідуалізувати підхід до лікування, з іншого - стандартизувати його для досягнення максимального косметичного й функціонального результату. Висновки: вибір лікувальної тактики у дітей з ГА зовнішньої локалізації повинен проводитись у кожному випадку індивідуально, виключаючи безпідставне очікування можливого регресу пухлини. Вибір методу лікування ГА зовнішньої локалізації у дітей має грунтуватися на класифікаційному алгоритмі пухлини залежно від її клініко-морфологічних ознак.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.569.60

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24339 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського