РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000705447<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Mykhalevskiy D. 
Construction of mathematical models for the estimation of signal strength at the input to the 802.11 standard receiver in a 5 GHz band / D. Mykhalevskiy // Вост.-Европ. журн. передовых технологий. - 2018. - № 6/9. - С. 16-21. - Бібліогр.: 11 назв. - англ.

Запропоновано математичні моделі просторової оцінки потужності сигналу на вході приймача для сімейства стандартів 802.11х для діапазону 5 ГГц. Моделі отримані на підставі експериментальних досліджень розподілу сигналу для кутового та центрального розміщення точки доступу. Особливістю даних моделей є оцінка основного енергетичного параметра в реальному часі та врахування максимально-можливої кількісті факторів впливу. Також для даних моделей визначено допустимі межі, що мають мінімальний вплив на ефективну швидкість передачі інформації. Встановлено, для стандарту 802.11 у частотному діапазоні 5 ГГц, існують досить значні флуктуації сигналу. Залежності від заповнення приміщення різнорідними об'єктами рівень флуктуацій може становити <$E delta~=~symbol С 4~-~8> дбм, за наявності системи MIMO. Найбільша концентрація енергії випромінювання спостерігається безпосередньо біля передавальних антен на відстані до двох метрів, що в подальшому затухає на 10 - 20 дбм. Встановлено, що наявність технології MIMO вносить певну неоднорідність у просторовий розподіл. У цьому випадку існують зони з меншим рівнем сигналу та зони-смуги з вищим за рахунок існування декількох антен. Ефективність такої системи є максимальною у площині розміщення можна віднести: оцінка рівня сигналу у просторі для будь-якого приміщення; врахування флуктуацій основного енергетичного параметра та параметрів середовища передачі; врахування параметрів приміщення та заповнення простору об'єктами. Такі моделі є найбільш ефективними для застосування у методах діагностики та контролю безпровідних мереж та каналів сімейства стандартів 802.11х.


Індекс рубрикатора НБУВ: З884.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24320 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського