РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000705956<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Мельник О. М. 
Принципи формування та використання механізмів ресурсного забезпечення діяльності переробного підприємства / О. М. Мельник // Бізнес Інформ. - 2019. - № 1. - С. 261-266. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Досліджено механізми ресурсного забезпечення діяльності підприємства, що створює необхідну основу для вироблення концепції управління ресурсами. Наведено авторське розуміння механізму ресурсного забезпечення, а саме: це система інституційних елементів, необхідна для розподілу й перерозподілу ресурсів господарюючими суб'єктами та їх структурними підрозділами, а також для трансформації ресурсів з однієї форми в іншу. При побудові структури ресурсного потенціалу підприємства запропоновано грунтуватися на взаємодії трьох складових, які найповніше характеризують внутрішній стан підприємства: блок системи управління (планування, організація, стимулювання, контроль), блок ресурсів (основний і оборотний капітал, трудові та інформаційні ресурси) і блок, який виокремлює види діяльності (аналітична, виробнича, комунікаційна, соціальна). У моделі стратегічного забезпечення ресурсами, яка є відкритою системою, запропоновано передбачити комунікаційний блок, який забезпечуватиме рух інформаційних потоків за двома основними напрямками: "підприємство - зовнішнє середовище", "зовнішнє середовище - підприємство".


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.0-571

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського