РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000707460<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Maistruk E. V. 
Electrical properties of the Cu2O/Cd1-xZnxTe heterostructure = Електричні властивості гетероструктури Cu2O/Cd1-xZnxTe / E. V. Maistruk, I. P. Koziarskyi, D. P. Koziarskyi, P. D. Maryanchuk // Журн. нано- та електрон. фізики. - 2019. - 11, № 2. - С. 02007-1-02007-5. - Бібліогр.: 13 назв. - англ.

Досліджено вплив умов вирощування на оптичні й електричні властивості тонких плівок Cu2O. Також досліджено електричні властивості гетероструктури p-Cu2O/n-Cd1-xZnxTe, одержаної на основі цих плівок. Тонкі плівки Cu2O одержували за методом ВЧ-магнетронного розпилення мішені з порошку оксиду міді II на підкладки зі скла та ситалу. За одержання досліджуваних плівок змінювали температуру підкладок (<$E270~symbol Р roman C~symbol Г~T sub s ~symbol Г~375~symbol Р roman C>) та час розпилення мішені (30 хв <$Esymbol Г~t~symbol Г~60> хв). За оптимальних режимів було одержано плівки p-Cu2O із шириною оптичної забороненої зони <$EE sub g sup roman оп ~=~2,6> еВ та питомим опором <$Erho~=~0,5> Ом-см. За методом ВЧ магнетронного розпилення мішені з порошку оксиду міді II на свіжосколоті підкладки Cd1-xZnxTe було одержано гетероструктури p-Cu2O/Cu2O/n-Cd1-xZnxTe. Дослідження впливу температури (<$E23~symbol Р roman C~symbol Г~T~symbol Г~80~symbol Р roman C>) на ВАХ гетероструктур p-Cu2O/n-Cd1-xZnxTe показали, що гетероструктури володіють яскраво вираженим випрямляючим ефектом із коефіцієнтом випрямлення RR ~~ 10<^>3 за напруги 2В, висота потенціального бар'єру <$Ee sub { phi k } ~=~0,77> еВ за T = 296 К та зменшується з ростом температури. Послідовний опір гетероструктур сягає Rs ~ 500 Ом за кімнатної температури формується підкладкою n-Cd1-xZnxTe і зменшується з ростом температури. Дослідження механізмів струмопереносу показали, що у разі малих зміщень переважає надбар'єрна емісія, за середніх - тунелювання, а за великих - генераційно-рекомбінаційний механізм струмопереносу за участю поверхневих станів на металургійній межі поділу. За підвищеної температури генераційно-рекомбінаційний механізм струмопереносу поступово зникає і переходить в тунелювання, що може бути пов'язане із ростом концентрації електронів з температурою у базовій області гетеропереходу (Cd1-xZnxTe) та зменшенням висоти потенціального бар'єру.


Індекс рубрикатора НБУВ: В379.24 + В379.271 + К232.102.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100357 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського