РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000708261<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Устименко О. В. 
Бронетанковий кластер оборонно-промислового комплексу: проблеми броні для легкої бронетехніки / О. В. Устименко // Наук. часоп. Акад. нац. безпеки. - 2018. - № 3/4. - С. 145-160. - Бібліогр.: 29 назв. - укp.

Розглянуто склад бронетанкового кластеру оборонно-промислового комплексу України; результати роботи оборонно-промислового комплексу України щодо оновлення парку легкої бронетехніки; державні та приватні підприємства бронетанкового кластеру оборонно-промислового комплексу України, що розробляють та випускають нову бронетехніку для сил безпеки і оборони; які саме загальновійськові бойові машини створюються на підприємствах бронетанкового кластеру оборонно-промислового комплексу, їх характеристики. Висвітлено проблеми, які існують під час виробництва корпусів, шляхи їх розв'язання на ДП "Київський бронетанковий завод" та "Завод ім. В. О. Малишева". За результатами досліджень виявлено, що сьогодні в Україні для виготовлення корпусів легкої бронетехніки використовується крім вітчизняної бельгійська, польська, шведська та фінська сталі. Узагальнено досвід Польщі щодо розробки новітніх броньованих машин, таких як САУ "Krab", БТР "Oncilla" та БМП "Borsuk" та фінансування робіт по створенню броні. Для безперебійної роботи оборонно-промислового комплексу України питання забезпечення вітчизняною бронею є актуальним, оскільки необхідно враховувати варіант, що можуть бути введені обмеження на поставки спеціальних видів сталей. Підвищується ризик втрати потенціалу української металургійної промисловості. Проблема не лише в тому, як відновити промислове виробництво необхідних сортів сталі. Виробник будь якої продукції перш за все проводить моніторинг ринку і оцінює наскільки потрібна продукція, запланована до випуску, скільки буде коштувати, конкурентоздатна на ринку чи ні. Необхідно обрахувати показники по об'ємам виробництва продукції, а для цього необхідно володіти інформацією по планам випуску бронетанкової техніки підприємствами оборонно-промислового комплексу України. Для цього необхідне налагодження координації, повноцінне планування.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц912(4УКР)

Шифр НБУВ: Ж101280 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського