РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000708433<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Кочуєва М. М. 
Антигістамінна терапія: левоцетиризин у практиці сімейного лікаря / М. М. Кочуєва, А. В. Рогожин // Сімейна медицина. - 2019. - № 2. - С. 25-30. - Бібліогр.: 25 назв. - укp.

Алергічні захворювання з кожним роком привертають все більш пильну увагу лікарів різних спеціальностей. Незважаючи на те що алергічні хвороби відомі людині понад 2500 років, у сучасному світі проблеми, пов'язані з питаннями діагностики, терапії і профілактики алергопатологій залишаються дуже актуальними. За останні десятиліття проблема алергії прийняла масштаб глобальної медико-соціальної проблеми. При цьому алергічними захворюваннями страждають 10 - 15 % населення. Так, за даними світової статистики, у структурі всіх алергічних захворювань 20 - 40 % займає алергічний риніт (АР) і близько 7 - 10 % - бронхіальна астма (БА), а також 15 % пацієнтів з АР страждають БА і 76 % осіб з БА мають АР. Робота грунтується на численних дослідженнях. Підкреслено важливість правильного вибору препаратів для лікування алергії. Вивчено та проаналізовано українські та іноземні літературні джерела, а також результати досліджень ефективності дії левзіріну у порівнянні з іншими популярними антигістамінними препаратами. Застосування левзіріну у лікуванні алергічних захворювань, у комплексній терапії патології органів дихання, що перебігає на алергічному фоні, демонструє більшу ефективність щодо пригнічення шкірної відповіді на гістамін, ніж інші популярні блокатори Н1-гістамінових рецепторів. Також левзірін виявився більш ефективним щодо впливу на гіперемію у порівнянні з лоратадином. В одному з досліджень левзірін продемонстрував більш швидкий початок дії за симптомів сезонного АР у пацієнтів, які зазнали впливу пилку рослин. Левзірін виявився більш ефективним, ніж фексофенадин через 22 год після вживання препарату і пізніше, що свідчить про більшу тривалість дії та активність цього препарату. Під час оцінювання ефективності та безпеки левзіріну та олопатадину виявилося, що останній асоціювався з більш вираженим профілем побічних ефектів. З огляду на одержані дані, левзірін є ефективним і безпечним представником антигістамінних препаратів нового покоління, тому доцільно рекомендувати його пацієнтам з алергічними захворюваннями, що буде сприяти поліпшенню їх загального стану і якості життя.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р41,21-52 + Р281.72

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22874 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського