РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000709467<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Soroka B. S. 
Novel trends of development and perfection the modern heat exchangers = Новітні тренди розробки та удосконалення сучасних теплообмінників / B. S. Soroka // Энерготехнологии и ресурсосбережение. - 2019. - № 2. - С. 54-65. - Бібліогр.: 23 назв. - англ.

Розглянуто деякі актуальні аспекти удосконалення теплообмінного устаткування. Обговорюються з використанням відповідних сучасних підходів до процесів переносу актуальні питання інтенсифікації теплообміну у середньо- та високотемпературних рекуператорах. Запропоновано класифікацію теплообмінного, у тому числі теплоутилізаційного устаткування. Наведено та проаналізовано основні характеристики рекуперативного устаткування Проблема аналогії Рейнольдса (подібності відносної зміни інтенсивності теплообміну та зміни гідравлічного опору при варіюванні конструктивних геометричних та режимних факторів) розглянута стосовно до окремих випадків потоку вздовж однорідної поверхні, а також каналів, обладнаних лунками чи випуклими елементами. Коефіцієнт термічної досконалості (TPF) процесу теплообміну якісно подібний до фактора аналогії Рейнольдса та у значній мірі залежить від інтенсивності теплообміну та коефіцієнта тертя в умовах схеми, що розглядається: при обтіканні поверхні або течії всередині каналу. Як робоче тіло у каналах теплообмінника порівнювалися різноманітні середовища: газоподібні, рідинні та нанорідинні (останні практично використовуються з 2000 р.). Проведено аналіз впливу використання вторинних випромінювачів енергії (SEE), розташованих всередині трубних каналів, на результуючий тепловий потік в умовах теплопередачі між потоком продуктів згоряння та повітряним потоком всередині труб.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л112-51

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28350 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського