РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000710373<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Bilalodin 
Optimization and analysis of neutron distribution on 30 MeV cyclotron-based double layer Beam Shaping Assembly (DLBSA) = Оптимізація та аналіз розподілу нейтронів у двошаровій системі формування пучка на циклотроні 30 МеВ / Bilalodin, G. B. Suparta, A. Hermanto, D. S. Palupi, Y. Sardjono, Rasito // Ядер. фізика та енергетика. - 2019. - 20, № 1. - С. 70-75. - Бібліогр.: 23 назв. - англ.

Проектування та оптимізація пучка нейтронів за допомогою двошарової системи формування пучка (ДШСФ) проведено з використанням коду MCNPX. Формування пучка здійснюється з конструкцією, яка зазвичай включає подвійний модератор, рефлектор, коліматор і фільтр. Оптимізація різних комбінацій матеріалів, що входять до модератора, рефлектора і фільтра, забезпечує якість і інтенсивність пучків, що відповідають вимогам бор-нейтронзахватної терапії. Для модератора використовуються алюміній і BiF3, для рефлектора - свинець і графіт, для коліматора - нікель і поліетиленборат, для фільтра - залізо і кадмій. Типовими параметрами пучка, виміряними на виході з коліматора, є потік епітермальних нейтронів 1,1 x 10<^>9 н/см<^>2-с, відношення потоку епітермальних нейтронів до потоку теплових і швидких нейтронів відповідно 344 і 85, а також відношення дози від швидких нейтронів і гамма-квантів до потоку епітермальних нейтронів 1,09 x 10<^>-13 та 1,82 x 10<^>-13 Гр-см<^>2, відповідно. Аналіз потоку епітермальних нейтронів і спектра пучка нейтронів за допомогою коду PHITS показує, що розподіл епітермальних нейтронів розширюється в ДШСФП. Найбільша інтенсивність спостерігається в модераторі і знижується в коліматорі та фільтрі. Спектр нейтронного пучка має вузький викид із піком за 10 кеВ.


Індекс рубрикатора НБУВ: В381.121.058

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25640 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського