РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000711165<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Михайлуца М. 
Петро Микитович Тригуб - краєзнавець з Миколаївської "Могилянки" / М. Михайлуца // Краєзнавство. - 2017. - № 1/2. - С. 284-288. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Висвітлено плідну наукову та краєзнавчу діяльність відомого українського вченого-історика Тригуба Петра Микитовича на Миколаївщині у творчий, плідний і, нажаль, в останній період його життя. У центрі уваги біографічного нарису перебуває людина, яка усе життя "йшла" по освітянській ниві, творила слово про край, багатий на краєзнавчу тематику, про край, який здавна зветься Причорноморським степом. Через особисті спогади та меморії професора Тригуба П. М. простеженоя копітку та важливу роботу краєзнавця, який від 1980-го року долучився до важливої справи історичного краєзнавства. Від того часу й до останньої хвилини свого життя проф. Тригуб П. М. не переставав уболівати за справу, якій був відданий десятиліття. Висвітлео творчий внесок у краєзнавчу науку, відомості про миколаївську школу історичного краєзнавства, яку створив і виплекав вчений упродовж десятиліть у стінах відомих вишів і Миколаївському національному університеті ім. В. О. Сухомлинського і Чорноморському національному університеті імені Петра Могили.


Індекс рубрикатора НБУВ: С1(4УКР-4МИК)6-8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж21140 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського