РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000711613<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Пархомей І. Р. 
Алгоритм визначення електромагнітної сумісності для рішення задач частотного планування / І. Р. Пархомей, В. В. Недолужко // Адапт. системи автомат. упр.. - 2018. - № 2. - С. 48-55. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Інтенсивний розвиток сфери телекомунікацій безпосередньо пов'язаний з впровадженням у практику новітніх радіотехнологій і систем зв'язку, появою нових послуг і видів зв'язку. В цих умовах забезпечення потреб у радіочастотному ресурсі усіх категорій користувачів здійснюється за рахунок перерозподілу вже освоєних і подальшого освоєння нових діапазонів частот. Перерозподіл частот, у свою чергу, призводить до збільшення навантаження на вже освоєні діапазони, що зумовлено зростанням кількості діючих радіоелектронних засобів, і до ускладнення електромагнітної обстановки. Освоєння нових діапазонів диктує необхідність виділення смуг радіочастот для новітніх радіотехнологій, систем і стандартів зв'язку. В цих умовах задачі управління РЧР і забезпечення електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв мають важливе практичне значення. Дані задачі можуть бути вирішені тільки при реалізації відповідного науково-методичного апарату радіомоніторингу, застосування якого дало б змогу ефективного використання радіочастотного ресурсу в сучасних умовах. Тому тема дипломної роботи є актуальною. Викладено причини виникнення взаємних завад при роботі радіоелектронних засобів в ускладненій радіоелектронній обстановці, розглянуто сучасний науково-методичний апарат радіомоніторингу з визначенням в цьому місці електромагнітної обстановки для вирішення частотного планування РЕЗ.


Індекс рубрикатора НБУВ: З841-01

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж63671 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського