РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000712723<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Лавринець К. Г. 
Особливості використання CAN-шини в сучасних автомобілях / К. Г. Лавринець, Д. В. Миронов, А. О. Романов, В. В. Дмитренко // Наук. зап. Укр. н.-д. ін-ту зв'язку. - 2019. - № 2. - С. 37-41. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Розглянуто можливість використання телекомунікаційних систем в сучасних автомобілях, а саме: для поточного контролю усіх систем (силового агрегату, ходової частини, системи управління, датчиків, штатної та встановленої сигналізації і т. п.), а також за допомогою допоміжних заходів для протидії викрадення та несанкційного переміщення останніх. На регіональній конференції МСЕ для країн Європи та СНД "Цифрове майбутнє на основі 4G:5G", яка відбулася 14 - 16 травня 2018 року в Державному університеті телекомунікацій, одне із основних питань було пов'язане з технологіями найближчого майбутнього: інтелектуальними транспортними системами. У зв'язку з тим, що в наш час суттєво збільшились кількість викрадень транспортних засобів із застосуванням сучасних інтелектуальних пристроїв (сканерів, кодграберів та ін.), необхідно цьому ефективно протидіяти. Цю задачу можна в повній мірі вирішити застосуванням технології CAN в комбінації з високоточними пристроями та системами, як розміщених безпосередньо в транспортному засобі (радіомаяки, телефон в тоновому режимі, штатний брелок в режимі Slave, мобільними додатками, годинник - брелок RW-04, брелок без ЖК, брелок LCD D-800), так і поза ним (мобільний додаток під Android та IOS, інтернет ресурсом Pro p-n, телефоном у тоновому режимі та ін.). Особливо цінним є застосування пристроїв випромінювання та прийому, які працюють в нетрадиційних діапазонах електромагнітного спектру.


Індекс рубрикатора НБУВ: О33-042.66

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73337 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського