Заєць А. П. Вплив годівлі та інших технологій на удій корів української червоно-рябої молочної породи в умовах племзаводу СТОВ "Колос" / А. П. Заєць, Ж. В. Столяр, М. О. Мандрик, О. В. Бігас // Наук.-техн. бюл. Держ. н.-д. контрол. ін-ту вет. препаратів та корм. добавок і Ін-ту біології тварин. - 2018. - Вип. 19, N 1. - С. 35-39. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.На підставі результатів, одержаних під час проведення досліджень, показано, що використання в раціонах корів-первісток української червоно-рябої молочної породи гранульованого трав'яного борошна люцерни з бактеріями-пробіотиками сприяє одержанню вищої молочної продуктивності на 6,3 % та вмісту молочного жиру - 4,1 % (P << 0,1). Встановлено, що середня молочна продуктивність корів селекційної групи у базовому господарстві - 7674 кг за вмісту жиру у молоці 3,87 %, найвищий удій мали корови селекційного ядра за третю і старші лактації - 8413 кг. Високий рівень удоїв та їх планомірне зростання пов'язано із удосконаленням систем годівлі; вибраковкою корів, які не задовольняють вимог стандарту породи, щодо молочної продуктивності, живої маси, лінійної класифікації екстер'єрного типу; роздоєм новотільних корів; дотриманням технології машинного доїння та постійним підвищенням професійної майстерності операторів машинного доїння з подальшою їх фінансовою мотивацією. Це в сукупності надає змогу створити стадо корів української червоно-рябої молочної породи з високим рівнем молочної продуктивності, консолідоване за основними селекційними ознаками, що має свої характерні особливості та здатне динамічно реалізувати генетичний потенціал. Індекс рубрикатора НБУВ: П60-4
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|