РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000713480<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Бойко В. О. 
Європейський досвід державно-приватного партнерства: підходи до формування та нормативно-правові засади / В. О. Бойко // Стратегіч. пріоритети. - 2019. - № 1. - С. 28-36. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Проаналізовано ініціативи ЄС щодо державно-приватного партнерства у сфері кібербезпеки, відзначено наскрізне акцентування на полегшення доступу підприємств малого та середнього бізнесу, що працюють у галузі кібербезпеки, до нових ринків. Досліджено пріоритетні напрями стратегії співпраці приватного та державного сектору в галузі кібербезпеки, окреслено колізії, складнощі й точкові розбіжності інтересів різних учасників процесу та можливі варіанти співпраці. Розглянуто загальноєвропейські спроби створити платформу для забезпечення кібербезпеки різних секторів, як-от: енергетика, охорона здоров'я, транспорт та фінанси, а також долучення до цього процесу науково-дослідних центрів та інших зацікавлених сторін. Проаналізовано комплексність ситуації щодо дотримання балансу захисту об'єктів критичної інфраструктури у демократичних суспільствах з огляду на цифрову взаємозалежність та взаємопроникнення інформаційно-комунікаційних технологій та промислових систем управління. Звернено увагу на ініціативу європейської Комісії зі створення механізму для держав-членів з метою координації із приватним сектором у сфері кіберзагроз, що покликана сприяти стратегічному співробітництву та обміну інформацією, зберігаючи при цьому рівень довіри між учасниками процесу. На загальноєвропейському рівні на виконання рішень із впровадження цієї ініціативи розпочала роботу Публічно-приватна платформа мережевої та інформаційної безпеки, що призначена для визначення ефективних практик кібербезпеки та сприяння подальшому виконанню Директиви ЄС щодо мережевої та інформаційної безпеки. Зазначається, що, незважаючи на низку ініціатив європейської Комісії та інших органів ЄС, багато приватних європейських компаній зволікає із виконанням законодавства в цій сфері. Одним із основних каменів спотикання є питання довіри й контролю та розкриття чутливої корпоративної інформації.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х915.232.4-9

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25775 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського