РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000715139<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Турінський О. В. 
Системно-концептуальні положення й організаційно-методичні основи обгрунтування, вибору і реалізації обрису перспективної системи озброєння протиповітряної оборони держави та її Збройних сил / О. В. Турінський, Б. О. Демідов, Д. А. Гриб, О. О. Хмелевська // Системи озброєння і військ. техніка. - 2019. - № 2. - С. 55-69. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Викладено методичний підхід до формування системно-концептуальних положень про порядок виконання заходів і робіт розвитку системи озброєння протиповітряної оборони (СОПО) держави та її збройних сил у програмному періоді часу та у подальшій перспективі, представлені організаційно-методичні основи обгрунтування, формулювання і реалізації концепції розвитку й обрису перспективної СОПО у рамках программно-цільового планування діяльності у воєнно-технічній області та программно-ситуаційного управління цією діяльністю. Обгрунтовано, що одним з основних напрямків розвитку озброєння протиповітряної оборони, а також технічного переоснащення угруповань протиповітряної оборони має стати поетапна, планова і скоординована по цілях та задачах еволюційно-інноваційна трансформація різнорідних зразків існуючих видів і типів озброєння та військової техніки (ВТ), у сукупність нових зразків, що інтегрується до складу перспективної СОПО. Необхідно забезпечити умови для швидкої інтеграції нових зразків озброєння та ВТ, у склад СОПО з поетапною заміною застарілих зразків новітніми зразками. В перспективі планування слід обирати сумісний розвиток традиційних і нетрадиційних видів озброєння та ВТ і їх інтеграцію до складу СОПО для вирішення нових завдань. Обгрунтовано, що необхідно прагнути до того, щоб в складі СОПО залишались зразки не більше двох останніх поколінь, разом з цим розробку та реалізацію новітнього озброєння, враховуючи їх високу вартість, слід здійснювати перш за все, на основних напрямках розвитку СОПО, для рішення пріоритетних задач. Головна роль у формуванні оперативно-тактичних вимог, повинна відводитись замовнику, а технічних вимог - розробнику зразків озброєння та ВТ. Концептуальні документи, що визначають вигляд та обрис перспективної СОПО, мають визначати основні шляхи розвитку.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц64-52

Шифр НБУВ: Ж25328 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського