РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000715192<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Mochammad Rofieq 
The model selection for micro and small enterprises (MSEs) for handicraft product design innovation in Malang / Mochammad Rofieq, Sudjito Soeparman, Sugiono, Sri Herminingrum // Вост.-Европ. журн. передовых технологий. - 2019. - № 2/3. - С. 60-66. - Бібліогр.: 12 назв. - англ.

Мікро- та малі підприємства (ММП) вважаються важливим сектором, що грає важливу роль в економіці країни. В Індонезії налічується 62,9 млн ММП, які складаються з 62,1 млн мікропідприємств і 757,090 малих підприємств. Всі ці ММП приносять 57,94 % валового внутрішнього продукту Індонезії або 4,303 трлн індонезійських рупій і охоплюють до 110,8 млн робітників. Маланг - це місто в Індонезії, яке має безліч ММП, зайнятих у сфері продовольства, одягу і різних галузей промисловості, які виробляють ремісничі вироби як сувеніри. Потенціал ремісничого виробництва в цьому місті є багатообіцяючим. Оскільки місцеві жителі самі продають різні види ремісничих виробів, це фактично полегшує туристам пошук виробів ручної роботи як сувенірів, типових для Маланг. Типовий в цьому сенсі означає, що ремісничі вироби, вироблені ММП, засновані на історичному і культурному аспекті міста. Існуючі проблеми полягають в тому, що не існує найкращої моделі, яка могла б використовуватися ММП для створення ремісничих виробів, характерних для Маланг. Мета дослідження - порівняння декількох варіантів структурної моделі з метою отримання найкращої моделі. Це зроблено за допомогою методу часткових найменших квадратів, в якому визначено споживчі потреби. Запропоновано найкращу структурну модель серед альтернатив, розроблених для ММП для створення ремісничих виробів на основі історичних цінностей, місцевої культури і споживчих потреб. Дизайни як удосконалення - це вироби з написом "Маланг"; зображенням "Пам'ятника міста", "Голови лева" і "Лотоса" як символу міста; ремісничий виріб повинен бути гарним візуально; він повинен мати яскраві кольори, унікальне і динамічне представлення, функціональний аспект і бути зручним у траспортуванні.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)291.9

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24320 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського