РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000715576<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Михальська Л. М. 
Вміст неорганічних елементів у зерні пшениці озимої за контролювання фузаріозу / Л. М. Михальська, В. В. Швартау, О. Ю. Санін, В. О. Третяков // Физиология растений и генетика. - 2019. - 51, № 5. - С. 399-414. - Бібліогр.: 34 назв. - укp.

Досліджено вплив сучасних фунгіцидів класів триазолів, стробілуринів, а також добрив із вмістом мікроелементів та амінокислот на накопичення макро- й мікроелементів у зерні високопродуктивних сортів пшениці озимої. Вміст неорганічних елементів у зразках зерна визначали на мас-спектрометрах з індуктивно зв'язаною плазмою ICP-MS "Agilent 7700<$E times>" і "Agilent 7500" із використанням ICP-MS Mass Hunter Work Station. Встановлено, що застосування добрив на основі комплексу мікроелементів (брексил мікс) та на основі гідролізатів водоростей (із вмістом амінокислот) - мегафол у позакореневих обробках істотно не впливає на елементний склад зерна пшениці озимої сортів Смуглянка і Подолянка. З'ясовано, що внесення фунгіцидів альто супер, амістар екстра та магнелло у фазу ВВСН 37 забезпечує найбільшу пролонговану дію для захисту від збудників хвороб. Застосування амістар екстра та магнелло сприяло подовженню вегетації посівів, що може зумовлювати зміни в елементному складі зерна пшениці озимої.


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.103-272.5 + П212.1-264.22

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж61831 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського