РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000716129<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Самчинська Л. М. 
Як реалізувати свій науковий потенціал: інструкція для клініцистів / Л. М. Самчинська, М. Г. Плошенко // Репродуктив. эндокринология. - 2019. - № 3. - С. 84-94. - Бібліогр.: 21 назв. - укp.

У той час як доказова медицина стала невід'ємною умовою не тільки роботи лікарів, а й пріоритетів пацієнтів, для багатьох українських клініцистів і дослідників продовжує залишатися складним вихід у міжнародний науковий світ. Робота призначена допомогти в реалізації цього питання. Elsevier - одне з найбільших наукових видавництв світу, яке щороку випускає близько чверті всіх статей із видаваних у світі наукових журналів і має філії в різних країнах. Починаючи з 1999 року, Elsevier відкрило платформу ScienceDirect - онлайнову базу даних ресурсів видавництва, на основі якої в 2004 році була створена найбільша бібліографічна і реферативна база даних та інструмент для відстеження цитування статей, опублікованих у наукових виданнях, - Scopus. Щоб опублікувати результати своєї наукової діяльності в одному з журналів Elsevier, дотримуйтесь наступного алгоритму: виберіть журнал для публікації, ознайомтеся з правилами подачі та оформлення робіт в даний журнал, підготуйте і подайте статтю, відстежуйте статус її розгляду, підготуйте до неї зміни за необхідності. Для оцінки продуктивності робіт авторів та рейтингу видань існує ряд наступних наукометричних показників. індекс Гірша - характеристика продуктивності вченого, заснована на кількості його публікацій і кількості цитувань цих публікацій; розраховується на основі розподілу цитувань робіт дослідника. індекс цитування статей - реферативна база даних наукових публікацій, яка індексує посилання, зазначені в пристатейних списках публікацій, і надає кількісні показники цих посилань. Імпакт-фактор - чисельний показник важливості наукового журналу. Він є критерієм, за яким можна зіставляти рівень наукових досліджень у близьких областях знань, розраховується за трирічний період. Для спрощення пошуку та ідентифікації інформації й авторів існують відповідні інструменти. Зокрема, ідентифікатор цифрового об'єкта DOI - серійний номер електронного документа в глобальній мережі Інтернет, підтримується асоціацією CrossRef; ORCID - реєстр унікальних ідентифікаторів вчених світу, що інтегрований в міжнародні наукометричні бази даних, платформи для електронних журналів, системи збору, зберігання і експортування даних про наукову діяльність. ORCID доповнює/замінює прізвище та ім'я автора набором цифр.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р.е(4Укр)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101004 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського