РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000716662<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Lutsenko I. 
Improving control efficiency in buffering systems using anticipatory indicators for demand forecasting / I. Lutsenko, L. Mikhailova, H. Kolomits, A. Kuzmenko // Вост.-Европ. журн. передовых технологий. - 2019. - № 3/4. - С. 14-20. - Бібліогр.: 17 назв. - англ.

Оптимізація процесу управління запасами пов'язана з пошуком моделі прогнозування, методу побудови часового ряду прогнозування, моделі логістичної операції, визначення обгрунтованого рівня страхового запасу та визначення критерію оптимізації. Успішного вирішення оптимізаційної задачі в цілому можна домогтися тільки в тому випадку, якщо буде успішно вирішен весь комплекс локальних задач управління. У цьому випадку метод побудови коінтегрованого часового ряду прогнозування попиту є центральною ланкою технології оптимального управління запасами. Це пов'язано з тим, що ймовірнісний характер попиту є основним фактором зниження ефективності управління в системах цього класу. Показано, що запропонований метод підвищення ефективності управління можна використати в будь-яких економічних системах, зважаючи на можливість створення єдиної логістичної моделі операції. Заропонований підхід заснований на формуванні часового ряду, спеціально призначеного для вирішення завдання оперативного прогнозування попиту в системах буферизації запасів. Такий ряд містить у собі як інформацію про обсяги реалізованої продукції, так і дані пов'язані зі споживчим попитом. Оскільки споживча активність випереджає процес фізичного споживання продукції, з'являється можливість використання випереджальних маркерів у задачах прогнозування. Дослідження операційних процесів із використанням веріфіцированного показника ефективності підтвердили гіпотезу наявності попереджувальних маркерів у межах сформованого тимчасового ряду прогнозування. Встановлено, що максимальна ефективність управління може досягатися в разі більш низької точності побудови моделі прогнозу. Це пов'язано з тим, що логістична модель операції враховує витрати переміщення продукції та її вартісні оцінки на вході та виході операції.


Індекс рубрикатора НБУВ: В173.125 + У.в611.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24320 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського