РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000716717<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Volkhonov M. 
Design and study of equipment for accepting and drying soya seeds with high moisture content / M. Volkhonov, I. Smirnov, I. Maksimov // Вост.-Европ. журн. передовых технологий. - 2019. - № 3/11. - С. 70-78. - Бібліогр.: 17 назв. - англ.

Вивчення конструкції існуючого обладнання для післязбиральної обробки не надає можливість проводити дбайливий прийом і сушку високовологого насіння сої, що призводить до зниження якості та втрати врожаю. Для вирішення даної проблеми розроблено та виготовлено мобільний пристрій для прийому та сушки за один пропуск високовологої купи сої - тканинний аерожолоб. Розроблений пристрій з низькою металоємністю конструкції забезпечує прийом, сушіння і транспортування високовологого насіння. Зазначені переваги досягнуто шляхом застосування в конструкції додаткових повітропідводячих каналів і використання тканих матеріалів, в тому числі зі збільшеним до 46 % коефіцієнтом живого перетину - тканинних сит. У зволоженій зоні найбільш відповідальна операція - сушка вологого матеріалу. Використання існуючих приймальних відділень і пристроїв для сушіння та вентилювання насіння зернобобових культур не забезпечує якості та зниження собівартості сушіння високовологого насіння в зонах підвищеного зволоження. Використання додаткових каналів підведення повітря з тканинних сит у конструкції тканинного аерожолоба надає можливість додатково збільшити подачу агента сушіння в шар купи на 60 %. Конструкція сушильної камери забезпечує високу рівномірність сушіння з відхиленням відносної вологості насіння сої не більше 1,2 % і збільшення їх схожості до 4,5 %. Застосування розробленого тканинного аерожолоба надає можливість приймати та якісно без травмування за один пропуск сушити високовологе насіння сипучих культур різних за масою партій - від 2 до 10 тонн із найменшими енерговитратами. Особливості конструкції відкривають можливості його використання в зонах підвищеного зволоження на підприємствах із різними обсягами виробленої продукції.


Індекс рубрикатора НБУВ: П213.6-48 + П072.861 + Л821.911.012

Рубрики:
 Соя 

Шифр НБУВ: Ж24320 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського