РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000716824<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Зуйкіна С. С. 
Дослідження мікробіологічної чистоти мазі "Фітолан" у процесі зберігання / С. С. Зуйкіна, Л. І. Вишневська, Л. С. Стрельніков // Укр. біофармацевт. журн. - 2019. - № 2. - С. 32-37. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Мастопатія являє собою доброякісне захворювання молочних залоз, що відноситься до ряду гормонозалежних. Небезпека мастопатії не лише в тому, що вона суттєво знижує якість життя жінки, але і в можливості переродження та маскування початкової стадії раку молочної залози. Мета дослідження - мікробіологічна чистота розробленого м'якого лікарського засобу для нашкірного нанесення на основі фітоолій обліпихи, амаранту, петрушки та чайного дерева під умовною назвою "Фітолан" у процесі зберігання. Матеріали та методи - вивчення зразків м'якої лікарської форми під умовною назвою "Фітолан" проводилось на кафедрі біотехнології НФаУ відповідно до вимог ДФУ 2 вид. Для перевірки та усунення антимікробної дії зразків лікарського засобу використовували розведення лікарської форми 1 : 10. Визначення мікробіологічної чистоти зразків лікарського засобу "Фітолан" для зовнішнього нашкірного застосування методом двошарового висівання показало, що загальне число життєздатних аеробних мікроорганізмів (TAMC) складає 20 КУО/г, загальне число дріжджових і плісневих грибів (ТYMC) не перевищує 10 КУО/г впродовж 27 місяців зберігання. Висновки: за результатами проведених досліджень мікробіологічної чистоти досліджуваних зразків м'якої лікарської форми "Фітолан" двошаровим агаровим методом встановлено, що мазь повністю відповідає вимогам ДФУ за показником "Мікробіологічна чистота нестерильних лікарських засобів" впродовж 27 місяців зберігання.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.133.1-52 + Р282.113 + Р281.81

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100163 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського