РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000717350<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Puspitasari P. 
Casting quality enhancement using new binders on sand casting and high-pressure rheo-die casting = Поліпшення якості лиття з використанням нових зв'язувальних при литті у піщану форму та кокільному литті за високого тиску / P. Puspitasari, J. W. Dika // Progress in Physics of Metals. - 2019. - 20, № 3. - С. 396-425. - Бібліогр.: 88 назв. - англ.

Якість литва є чинником досконалості для міряння успішності лиття металу. Однією зі спроб одержати високоякісний ливарний продукт є визначення якості використовуваної формовки у піскувато-глинистої суміші. Ідентифікація якості формування піскувато-глинистої суміші визначається такими характеристиками, як твердість, міцність на зсув, розтяг і проникність. Розглянуто питання пояснення міцності формовки з піску з композиційною зміною типу зв'язувального: формування з піску, бентоніту, золи виносу та води; пісок виверження гори Келуд, бентоніт і вода; пісок виверження гори Келуд, бруд Сідоарджо та вода; пісок виверження гори Келуд, портландцемент і вода; пісок, вулканічний попіл і вода; зелений пісок, бентоніт, летюча зола та вода; пісок із Малангу, бентоніт, пудри з тапіоки та саго; пісок для формовки, бентоніт, портландцемент і вода. Кокільне лиття за високого тиску (зазвичай відоме в англійській літературі як rheo-HPDC) є новим методом лиття у виробництві якісних ливарних виробів. Зростаючий попит на ринку стимулює розробку нової технології, за допомогою якої можна виробляти виливки з чудовими механічними властивостями, хорошою мікроструктурою та незначними дефектами литва. Метод кокільного лиття під високим тиском, що є вдосконаленим способом виливання в кокіль, можна розглядати як розумну технологію виготовлення, оскільки вона узагальнює технологію напівтвердого металу, яка враховує правильне приготування суспензії. Процес приготування гноївки постійно вдосконалюється, і новітнім методом готування є метод самозабруднення. Обговорено процедуру, механізм, розроблення та якість продукції лиття у піскову форму з використанням нових зв'язувальних, а також методи лиття у кокіль за високого тиску.


Індекс рубрикатора НБУВ: К616.14-18 + К61-18

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23022 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського