РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000718386<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Fayvishenko D. 
Digital technologies in media design = Цифрові технології у медіадизайні / D. Fayvishenko // Вісн. Київ. нац. торг.-екон. ун-ту. - 2019. - № 5. - С. 15-22. - Бібліогр.: 20 назв. - англ.

В умовах насиченої конкуренції особливу увагу привертають медіа, теорія та практика медіакультури, використання цифрових тенденцій у комунікаційному просторі. Основний акцент зроблено на забезпеченні здорового способу життя людства в системі глобальних соціальних комунікацій, яке може бути вирішено за допомогою не лише наукових теорій управління системою ЗМІ, а й завдяки використанню прикладних засад функціонування різних типів медіа та візуальної подачі. Аналіз останніх досліджень і публікацій показав, що попри наявність окремих наукових доробок, існує необхідність подальшого вивчення поняття медіадизайну та формування джерельної бази, що відображує систематизацію цього знання. З урахуванням стрімкого впливу масмедіа на всі процеси суспільного життя є необхідність адаптування новітніх технологій до сьогодення. Мета статті - розглянути поняття медіадизайну, провести огляд основних сучасних тенденцій візуалізації інформації, проаналізувати вплив засобів масової інформації на всі процеси суспільного життя через синергію інформації та цифрового суспільства, орієнтацію на напрям "медіадизайн", візуальні міждисциплінарні дослідження. Використано загальнонаукові та спеціальні методи спостереження: узагальнення, порівняльний, структурний, системний аналізи та візуалізація інформації у медіапросторі. Сучасний стан медіадизайну проаналізовано на основі вітчизняної та світової інформації, огляду головних тенденцій візуалізації інформації, аналізу впливу масмедіа на всі процеси суспільного життя, використання прийомів та інфографіки при створенні медіадизайну. Висновки: представлено розвиток поняття медіадизайну, проведено огляд основних сучасних трендів візуалізації інформації, проаналізовано вплив масмедіа на всі процеси суспільного життя, отримано синергію інформаційно-цифрового суспільства, сформовано напрям "медіадизайн", представлено міждисціплінарні дослідження.


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*652*18:С5 + Ч62

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16143 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського