РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000718657<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Мандрик Я. І. 
Дослідження політики радянської держави у сфері культури в українському селі в роки колективізації науковцями української діаспори та іноземними авторами / Я. І. Мандрик // Прикарпат. вісн. НТШ. Сер. Думка. - 2019. - № 4. - С. 81-86. - Бібліогр.: 36 назв. - укp.

Розглянуто дослідження вчених української діаспори та іноземних авторів, у яких аналізуються проблеми політики радянської держави в українському селі в 1930-х рр. Праці вчених діаспори дуже різняться між собою глибиною наукового аналізу. Значна частина з них носить в більшості агітаційно-пропагандистський антирадянський характер, у них науковий аналіз недостатній. Більше уваги приділяється розвитку літератури в радянській Україні проте мало уваги звертається на розвиток освіти, зовсім не зачеплені проблеми культосвітньої роботи. Розвиток українських земель у 1930-х рр. в т.ч. культури села, цікавили зарубіжних дослідників, у роки існування СРСР кваліфікувались радянськими істориками однозначно як "буржуазні", їх потрібно було обов'язково розвінчувати в кожному історичному дослідженні. Тепер потрібно віддати належне цим дослідникам.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч710.3(4УКР)6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73616 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського